kppsp21@straz.lodz.pl | Tel. 0-43 823 41 81   
            Strona Główna               Porady               Historia                Galeria                 Przetargi             Współpraca            Kontakt

 »  Menu Główne
+ Kierownictwo
+ Wydziały
+ JRG
   > Zmiana I
   > Zmiana II
   > Zmiana III
+ Ogłoszenia
+ Wyposażenie
+ Statystyki
+ OSP
+ Sport
+ Wydarzenia
+ Z życia JRG
+ Linki
  
  

 »  Serdecznie witamy na stronie Komendy Powiatowej PSP w Zduńskiej Woli


XV Ogólnopolski Zjazd Dzieci i Młodzieży po przeszczepie serca

    W ślad lat ubiegłych w dniach 12-14.04.2019r. w hotelu BIESIADA u współorganizatorów Agnieszki i Kuby Klemżyńskich odbył się XV Jubileuszowy Ogólnopolski Zjazd Dzieci i Młodzieży po przeszczepie serca, w którego organizację po raz kolejny włączyli się też funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli.
    Zjazdy Dzieci i Młodzieży po przeszczepie serca mają już swoją tradycję ale od początku chodziło o to, by dzieciaki mogły spotkać się na przyjaznym gruncie z dala od szpitalnych łóżek i białych fartuchów. Dzieciaki i Młodzież chętnie uczestniczą w Zjazdach m.in. po to by dowiedzieć się jak bezpiecznie żyć z drugim sercem i jak rozwiązywać swoje wewnętrzne problemy, które siłą rzeczy zawsze rodzą się w głowach młodych pacjentów po przeszczepie. Zduńskowolski Zjazd Dzieci i Młodzieży po Przeszczepie Serca jest nie tylko imprezą integracyjną dla jej uczestników, służy także propagowaniu idei przeszczepów i upowszechnianiu oświadczeń woli, co jest niezbędne dla rozwoju transplantologii. Organizatorzy zjazdów starają się robić wszystko, by oprócz tych poważnych tematów, zawsze dominującymi były śmiech i zabawa dlatego w każdym programie zjazdów są zabawy integracyjne, wycieczki i rozmaite atrakcje, które udaje się przygotować dzięki pomocy zaprzyjaźnionego grona sponsorów, odnoszących się do tej inicjatywy z uprzedzającą życzliwością.


 
 

zobacz galerię(108 kB)  
 
 
 
 
POWRÓTZabrania się kopiowania i używania treści, grafiki oraz kodu html bez zgody administratora.