kppsp21@straz.lodz.pl | Tel. 0-43 823 41 81   
            Strona Główna               Porady               Historia                Galeria                 Przetargi             Współpraca            Kontakt

 »  Menu Główne
+ Kierownictwo
+ Wydziały
+ JRG
   > Zmiana I
   > Zmiana II
   > Zmiana III
+ Ogłoszenia
+ Wyposażenie
+ Statystyki
+ OSP
+ Sport
+ Wydarzenia
+ Z życia JRG
+ Linki
  
  

 »  Serdecznie witamy na stronie Komendy Powiatowej PSP w Zduńskiej Woli


Wizyta Komendanta Głównego PSP gen. brygadiera Leszka Suskiego w Komendzie Powiatowej PSP w Zduńskiej Woli

    W dniu 2 marca 2019 roku Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej gen. brygadier Leszek Suski przeprowadził wizytacje Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli, gdzie w obecności Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Jarosława Wlazłowskiego oraz Komendanta Powiatowego PSP bryg. Mariusza Rosińskiego zapoznał się z bieżącym funkcjonowaniem jednostki w Zduńskiej Woli. Na spotkaniu ze strażakami przedstawił kilka ważnych zagadnień dotyczących bieżących spraw. Omówiony został m.in. program modernizacji PSP (rozdział środków na sprzęt, wyposażenie, a także doposażenia strażaków i pozyskania dodatkowych środków finansowych na wymianę umundurowania bojowego celem podniesienia bezpieczeństwa i komfortu pracy w jednostkach ratowniczo - gaśniczych). Ponadto zapoznał zmianę służbową z planowanymi podwyżkami uposażenia w latach 2019 oraz 2020.
    Komendant Główny PSP podkreślił jak ważna jest własna inicjatywa, wkład pracy i zaangażowanie zduńskowolskich strażaków w poprawę warunków bytowych i utrzymanie jednostki oraz sprzętu w pełnej gotowości i na najwyższym poziomie, za co serdecznie im podziękował.


zobacz galerię(108 kB)  
 
 
 
POWRÓTZabrania się kopiowania i używania treści, grafiki oraz kodu html bez zgody administratora.