kppsp21@straz.lodz.pl | Tel. 0-43 823 41 81   
            Strona Główna               Porady               Historia                Galeria                 Przetargi             Współpraca            Kontakt

 »  Menu Główne
+ Kierownictwo
+ Wydziały
+ JRG
   > Zmiana I
   > Zmiana II
   > Zmiana III
+ Ogłoszenia
+ Wyposażenie
+ Statystyki
+ OSP
+ Sport
+ Wydarzenia
+ Z życia JRG
+ Linki
  
  

 »  Serdecznie witamy na stronie Komendy Powiatowej PSP w Zduńskiej Woli


Finał XI edycji projektu "Młodzież i pierwsza pomoc"

    Projekt Młodzież i Pierwsza Pomoc jest to jedyna w województwie łódzkim i w kraju inicjatywa, w której Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli oraz Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli wspólnymi siłami oraz przy wsparciu WORD w Sieradzu przystąpiły do kształcenia młodzieży w zakresie pierwszej pomocy.
    W dniu 05.06.2019r. na terenie Komendy Powiatowej PSP w Zduńskiej Woli, odbył się finał XI edycji projektu "Młodzież i pierwsza pomoc" na którym obecni byli m.in.: Wicestarosta Zduńskowolski - Wojciech Rychlik, Prezydent Miasta Zduńska Wola - Konrad Pokora, Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli - Krystyna Niewiadomska, Naczelnik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli - Anna Stoczkowska-Smęda, Inspektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli - Anna Kołomak, Dyrektor Powiatowego Centrum Sportu, Kultury i Rekreacji - Joanna Jarosławska, Koordynator Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego PSP ds. ratownictwa medycznego - dr Ignacy Baumberg, Dyrektor WORD w Sieradzu - Andrzej Czapnik oraz Komendant Straży Miejskiej w Zduńskiej Woli - Robert Zawiasa.
    Łódzki Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi - nadbryg. Jarosław Wlazłowski docenił w postaci indywidualnych nagród finansowych ciężką pracę naszych kolegów strażaków którzy prowadzili zajęcia z młodzieżą . Nagrody za cykliczne kształcenie młodzieży otrzymali: kpt. Robert Bednarek, asp. sztab. Maciej Wojnar, kpt. Konrad Filipczak, asp. Dariusz Zalewski, mł.asp. Maciej Strąk, st.str. Łukasz Józefiak.
    Finał miał formę inscenizowanego wypadku sprawdzającego umiejętności nabyte przez młodzież w trakcie uczestnictwa w szkoleniu. Podczas finału nastąpiło wręczenie podziękowań osobom które w istotny sposób wpłynęły na rozwój projektu "Młodzież i pierwsza pomoc" oraz dyplomów dla około 500 tegorocznych uczestników szkolenia.


 
 

zobacz galerię(108 kB)  
 
 
 
 
POWRÓTZabrania się kopiowania i używania treści, grafiki oraz kodu html bez zgody administratora.