kppsp21@straz.lodz.pl | Tel. 0-43 823 41 81   
            Strona Główna               Porady               Historia                Galeria                 Przetargi             Współpraca            Kontakt

 »  Menu Główne
+ Kierownictwo
+ Wydziały
+ JRG
   > Zmiana I
   > Zmiana II
   > Zmiana III
+ Ogłoszenia
+ Wyposażenie
+ Statystyki
+ OSP
+ Sport
+ Wydarzenia
+ Z życia JRG
+ Linki
  
  

 »  Serdecznie witamy na stronie Komendy Powiatowej PSP w Zduńskiej Woli


Uroczyste ślubowanie nowoprzyjętych funkcjonariuszy Komendy Powiatowej PSP w Zduńskiej Woli

    Na przełomie lat 2017 oraz 2018 do grona zduńskowolskich strażaków dołączyło czterech nowoprzyjętych funkcjonariuszy.

      W dniu 21 listopada 2017 roku w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Łodzi odbyła się uroczysta zbiórka z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystość rozpoczął łódzki komendant wojewódzki PSP w Łodzi st. bryg. Jarosław Wlazłowski przypominając o wydarzeniach, które odegrały fundamentalną rolę w kształtowaniu dzisiejszej rzeczywistości oraz o przodkach walczących o naszą wolność i bezpieczeństwo. Podczas akademii adepci sztuki pożarniczej, złożyli ślubowanie strażaka Państwowej Straży Pożarnej a wśród nich był m.in. str. Krzysztof Lewiński. Podczas tej uroczystości komendanci powiatowi i miejscy PSP w uznaniu za szczególne zaangażowanie w służbie otrzymali wydaną z okazji 25-lecia Państwowej Straży Pożarnej publikację, która jest zbiorem najważniejszych wydarzeń i zmian, jakie miały miejsce na przestrzeni ostatniego ćwierćwiecza w Państwowej Straży Pożarnej województwa łódzkiego.
 
  zobacz galerię(108 kB)
 
  Podczas uroczystej zbiórki, która mała miejsce w Komendzie Powiatowej PSP w Zduńskiej Woli dn. 07.12.2017r. do grona zduńskowolskich strażaków dodołączyli str. Błażej Szczepanik oraz str. Łukasz Józefiak. Nowoprzyjęci funkcjonariusze złożyli ślubowanie i odebrali z rąk Komendanta Powiatowego PSP w Zduńskiej Woli mł.bryg. Mariusza Rosińskiego Akt Ślubowania.


  zobacz galerię(108 kB)
 
 

    Również podczas uroczystej zbiórki dn. 15.03.2018r. do grona zduńskowolskich strażaków dodołączył str. Kamil Gzik. Nowoprzyjęty funkcjonariusz złożył ślubowanie i odebrał z rąk Komendanta Powiatowego PSP w Zduńskiej Woli mł.bryg. Mariusza Rosińskiego Akt Ślubowania.

zobacz galerię(108 kB)
 
 
  Wyżej wymienieni funkcjonariusze będą pełnili służbę w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej Komendy Powiatowej PSP w Zduńskiej Woli. Gratulujemy i życzymy satysfakcji oraz spełnienia w służbie.
 
 
POWRÓTZabrania się kopiowania i używania treści, grafiki oraz kodu html bez zgody administratora.