kppsp21@straz.lodz.pl | Tel. 0-43 823 41 81   
            Strona Główna               Porady               Historia                Galeria                 Przetargi             Współpraca            Kontakt

 »  Menu Główne
+ Kierownictwo
+ Wydziały
+ JRG
   > Zmiana I
   > Zmiana II
   > Zmiana III
+ Ogłoszenia
+ Wyposażenie
+ Statystyki
+ OSP
+ Sport
+ Wydarzenia
+ Z życia JRG
+ Linki
  
  

 »  Serdecznie witamy na stronie Komendy Powiatowej PSP w Zduńskiej Woli


ZDARZENIA 2018


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Pożar w sortowni odpadów zmieszanych" - Mostki gm. Zduńska Wola 04.07.2018

  W dniu 04.07.2018r. około godz. 1808 Dyżruny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Zduńskiej Woli odebrał zgłoszenie o pożarze w sortowni odpadów zmieszanych w miejscowości Mostki gm. Zduńska Wola. Dzięki natychmiast podjętej akcji gaśniczej zdołano nie dopuścić do rozprzestrzenienia się pożaru. Dogaszanie składowiska trwało do godz. 454 dnia 05.07.2018r. W akcji gaszenia pozaru brało udział 50 zastępów i 148 ratowników jednostek ochrony przeciwpożarowej z terenu województwa łódzkiego. Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska poinformował, że dzięki prawidłowo przeprowadzonej akcji gaśniczej nie doszło na tym obszarze do skażenia środowiska zagrażającego zdrowiu oraz życiu ludzi i zwierząt.

 
  Wicewojewoda Łódzki Pan Karol Młynarczyk doceniając profesjonalizm oraz zaangażowanie strażaków podczas akcji ratowniczo-gaśniczej wystosował do Komendanta Powiatowego PSP w Zduńskiej Woli bryg. Mariusza Rosińskiego gratulacje i podziękowania za profesjonalnie przeprowadzone działania gaśnicze w trakcie pożaru na wysypisku odpadów w Mostkach w dniu 04.07.2018r.
 
 

(69kB)


 
 

zobacz galerię (108 kB)POWRÓT DO GÓRY OKNAZabrania się kopiowania i używania treści, grafiki oraz kodu html bez zgody administratora.