kppsp21@straz.lodz.pl | Tel. 0-43 823 41 81   
            Strona Główna               Porady               Historia                Galeria                 Przetargi             Współpraca            Kontakt

 »  Menu Główne
+ Kierownictwo
+ Wydziały
+ JRG
   > Zmiana I
   > Zmiana II
   > Zmiana III
+ Ogłoszenia
+ Wyposażenie
+ Statystyki
+ OSP
+ Sport
+ Wydarzenia
+ Z życia JRG
+ Linki
  
  

 »  Serdecznie witamy na stronie Komendy Powiatowej PSP w Zduńskiej Woli


ZDARZENIA 2017


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Pożar budynku mieszkalnego

  W dniu 08.03.2017r. około godz. 254 w miejscowości Zduńska Wola przy ul. Klonowej doszło do tragicznego w skutkach pożaru budynku mieszkalnego. Przybyły na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniami Ratowniczymi potwierdził pożar w całej objętości pomieszczenia kuchennego i przedpokoju na parterze budynku mieszkalnego, jednopiętrowego, wolnostojącego oraz przekazał informację o dwóch osobach które się ewakuowały i o jednej osobie pozostającej w budynku. Działania zduńskowlskich strażaków polegały na zbezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji osoby pozostającej wewnątrz budynku, ugaszeniu pożaru budynku mieszkalnego przez podanie trzech prądów gaśniczych wody w natarciu i jednego prądu piany ciężkiej do płonącego budynku. W wyniku pożaru jedna osoba poniosła śmierć.
 
  zobacz galerię (108 kB)POWRÓT DO GÓRY OKNAZabrania się kopiowania i używania treści, grafiki oraz kodu html bez zgody administratora.